Filtrování a řazení v prohlížečích

• Filtrování to současné, není úplně podle mých představ, nejde třeba současně filtrovat podle druhu dokladu a střediska atd. Ideální by bylo aby se dalo filtrovat podle všech sloupečků, které evidence má možná i za rohem a takové filtry si moc pojmenovat, uložit, editovat a mazat

• Řazení Dlouhodobě mi v Shipardu chybí ten komfort, když jsem v nějaké evidenci např. Účetním deníku nebo saldokontě, že tam není možno jednoduchým kliknutím na hlavičku sloupce, seřadit a případně postupně i na více sloupců jako řadit podle účtu a v tom podle datumu

Karel mi vždy říká, že to použitou technologií, kterou je webová aplikace SHIPARD psaná nejde snadno udělat, proto to @sebik musí napsat tak nějak natvrdo. Ale když jdu do homebankingu, nebo jiných webových aplikací, tam to běžně používají. Můžeš mi to Davide potvrdit, v čem je zakopaný pes ?

Použitá technologie to samozřejmě umožňuje, v tom problém není.

Zakopaný pes je v tom, že v současnosti na to není připravený aparát (nějaká knihovna), který by to umožňoval snadno dělat. Musí se to udělat; bohužel je to práce na delší dobu, a zatím se to prostě neudělalo.

Už po tom také volám asi od začátků Shipardu. Vidím to jako jeden z podstatných kosmetických nedostatků se kterým se denně potýkám a pro Naďu hlavně v deníku řeším exportem do Excelu, tam souhrny a konzingenční tabulky a filtry, kdy to platí jen do dalšího zaúčtování