Import výpisů z RB v databázi WMB

V databázi WMB se zasílají denní výpisy v PDF a GPC ve stejný okamžik, ale do výpisú se načte jen GPC a PDF, který dojde ve stejný čas cca 1:09 v noci se již nepřiřadí ve stejný den ale až k výpisu z dalšího dne.

Dovoluji si požádat o opravu. Vše je dnes v sekci banka na nástěnce “We make brand”

V tom e-mailu z RB s .pdf přílohou je soubor (příloha) pojmenovaný zhruba jako Vypis_123456789_CZK_2021_12.PDF.

To poslední číslo (v tomto případě 12) je číslo výpisu.
Můžeš se podívat, jestli to číslo výpisu ze jména souboru odpovídá číslu výpisu v PDF souboru?

Bohužel to je o 1 číslo rozdílné, musím to vždy ručně přepsat, ale pořadové číslo dokladu je OK, kontroloval jsem že všechny výpisy, jsou přítomny.

Tedy problém asi bude v tom rozdílném čísle výpisu v názvu souborů

Pokud s tím nepůjde nic udělat do konce roku to budu ručně opravovat a myslím, že nový rok to srovná

No tím se to vysvětluje - podle toho čísla se dohledává Banka, ke které to PDF patří.

Já se nad tím hluboce zamyslím…

Mohlo to vzniknou nastavenim v prubehu roku, puvodne mela jen PDF měsíční a asi jsem to dotvořil ručně

Zkusil jsem to vyřešit - až něco přijde, dej vědět jak to dopadlo.

Vypada OK budu jeste sledovat

Čekal jsem na Nový rok, zda RB srovná krok a číslování výpisů. To se asi podařilo ale přesto, se mi výpisy do banky importují dvakrát, jednou PDF i s daty, podruhé jen data. Můžeme se na ten proces importu z RB ještě jednou podívat? Zatím to ručně mažu.

V RB jsem to zkontroloval, je to tam nastaveno stejně jako u jiných klientů v pořadí PDF a za ním ABO

M8m podobný problém poprvé i u databáze MŠ Daisy, kde se mi včerejší výpis č. 7/2022 z RB zdvojil stejně jako u databáze WMB. Doposud to tam i od počátku roku bylo OK