Náhled HTML faktury v detailu není vidět

HTML faktury z došlé pošty, nabrané do příjaté faktury nejsou vidět jen jejich přílohy jako soubory ke stažení. Pokud by šly zobrazit stejně jako v náhledu ve zprávách bylo by to užitečné

Problém je, že nejde snadno poznat, že je v těle zprávy faktura.

Samozřejmě náhled těla zprávy není problém zobrazit - ale když se to bude dělat vždy, tak to všechny bude štvát, protože ten obsah je v 99 procentech případů naprosto neužitečný.

Napadají mne dva způsoby, jak to řešit:

1. Přidat do issue checkbox Zobrazovat tělo zprávy jako přílohu
  2. Umožnit (nějakým tlačítkem) zkonvertovat tělo zprávy na přílohu (tj. uložit to jako html soubor)

Obě dvě řešení by šlo zabudovat do filtrů zpráv, takže pro těch pár dodavatelů, do to takto posílají, by to šlo zautomatizovat.

Nebo by stacilo mit tlacitko u kazde zobrazene prilohy, ze chces zobrazit i telo zpravy

Problém je v tom, že tam ta příloha není.

Možná další dobré řešení by bylo, že když nalinkovaná issue neobsahuje žádnou (PDF?) přílohu, tak se zobrazí tělo zprávy. Ale to nemusí zafungovat vždycky, protože tam může být příloha s nějakým balastem.

No a když tam bude nějaká validní nebo nevalidní příloha, tak by tam mohlo být tlačítko pro zobrazení toho těla zprávy…

BTW: ono by se to potom mělo i zjevovat v detailu dokladu.

A ještě dotaz, který dodavatel takto posílá faktury? Já jsem to ještě nikdy neviděl. Maximálně jsem viděl, že někdo pošle fakturu ve formátu .doc

Nu u mne hlavně: Apple, Samepage, Soundslice ale i ruzne zahraniční eshopy a předplatné služeb

Zajímavé, že ve fázi issues to je v detailu vidět ale po nabrání do faktury už ne. Ta nutnost kliknou myší nic moc nepřinese to jde už teď a spíš by to bylo otravné

Ještě jsem o tom trochu přemýšel.

Jediné správné řešení je umožnit v issue tělo zprávy zkonvertovat (“vytisknout”) do pdf souboru a ten připojit jako přílohu.

Všechna ostatní řešení budou z mnoha různých důvodů problematická, protože to není jenom o zobrazení v detailu prohlížeče - jsou to třeba ta tlačítka příloh s “lupou” a bude to určitě i jinde.

To by jsi zvladl automaticky po přijetí, třeba nastavením ve filtru?

Ano, to není problém.

Ahoj nešlo by tedy udělat tu konverzi faktury v HTML do PDF ?