Notifikace - návrhy na možná vylepšení

Díky spuštění nového Hostingu je vidět, že notifikace dostávají nový rozměr pro jejich sledování a přehlednost. První co mě napadlo, tak si říkám, že modré bubliny neuzavřených issues z workflow jsou pro mě informace, která mě prakticky nezajímají a úplně ji přehlížím. Díky tomu mě však napadlo, že by mohla existovat určitá škála barev pro notifikace a tyto barvy by se mohly dát přiřazovat jednotlivým issues nebo celým sekcím a potom zobrazovat takto různě barevné notifikace vedle sebe. Dalo by se tak například oddělit technické notifikace od notifikací dokladových, vypíchnout např. co je více důležité apod.

Nechci z toho dělat omalovánky, ale dokáži si představit, že takové 3 až 4 barvy by mohly výrazně pomoci s vylepšením přehlednosti ohledně významu jednotlivých notifikací …

Ještě doplním, co mě chybí, tak označit jakékoliv issue jako nepřečtené a dále mít možnost odložit jakékoliv issue na nějakou dobu, kdy se znova po uplynutí této doby automaticky označí toto issue jako nepřečtené …