Nový vzhled úvodní stránky ("shipard.app")

Potřebuji z mnoha různých důvodů rychle udělat nový hosting - což je technická záležitost, která může být uživatelům jedno.

Ale je to příležitost, jak nějak předělat “úvodní” obrazovku - tj. to, co je dnes na shipard.app. Předesílám, že nový hosting bude na jiné doméně a stávající staré databáze poběží pořád stejně - takže by se dalo pustit i do odvážnějších experimentů…

Nejsem si moc jistý, jaká je vlastně situace, ale předpokládám:

1. Většina běžných uživatelů má jednu databázi a vůbec přes shipard.app nechodí; jdou přímo na URL své databáze.
  2. Je tady pár lidí, co mají cca dvě až čtyři databáze - nevím, jak se do těch databází dostávají
  3. Jsou tu málo lidí - ale jsou - co mají víc než 10 databází a ti v podstatě chodí jen přes shipard.app

Původní idea dát tam ty všechny databáze a vpravo udělat přehled všech notifikací / issues byla jakýsi pokrok, ale dneska už bych řekl, že to není životaschopné:

1. Cca 80% databází mne vůbec nezajímá a v podstatě do nich chodím tak jednou za rok. Klidně do nich budu chodit nějak “alternativně”.
  2. Mám databáze se stovkami notifikací, kterých se reálně v dohledné době nezbavím. Nechci je tam vůbec mít.

Byly tady různé návrhy - asi nejzajímavější je zredukovat seznam databází na ikony / obrázky a po kliknutí zobrazit vpravo kompletní funkční dashboard. Do databáze by se dostávalo nějakým tlačítkem, které by otevřelo nový tam tak jako teď.
Je otázka, jestli by tam nemohla být celá aplikace - v podstatě tomu technicky nic nebrání a těch pár pixelů vlevo (nebo vpravo?) by asi nemuselo vadit.

Ale nemám na to nějaký jasně vyhraněný názor a jsem otevřený návrhům - v podstatě jenom otevírám diskusi…

• ten seznam aplikací zkáceně, jen Ikonama by byl velice fajn. Měly by tam zůtat zobrazované notifikace.
  • v tom seznamu by mohly být jen aplikace, které si neodsunu do nějaké záložky Ostatní (něco jako reverzní Oblíbené)
  • ten nápad otevírat vpravo celou aplikaci je velice dobrý, protože velice často potřebuji jen rychle udělat pár kliků a odejít z aplikace pryč
  • když by potom nahoře v menu aplikace bylo tlačítko na otevření aplikace v nové záložce, tak by to bylo super

Asi se přizpůsobím jakýmkoliv změnám k lepšímu.

• Ty notifikace mne v podstatě docela na této. úrovni vadí, raději mám vše k řešení ve workflow a ideálně bych si je někde asi úplně vypnul
  • Bylo by dobré mít možnost ty databáze konečně trovhu propucovat už jsem dříve posílal seznam ale klidně až se do toho budeme pouštět tak to uděláme operativně