Revize menu Obchod (Zakázky)

Nevím, jestli to někdo používá - přepokládám, že v podstatě ne…

Je to celé neuspořádané a nedává to v současné době moc smysl, ale nechtěl bych to úplně rušit:

1. Jsou tam Výkazy práce a zatím není jasné, kam jinam je dát
  2. Kdyby ten dashboard se zakázkama ukazovat smysluplné informace, byl by užitečný
  3. Existuje “stínové” menu Výroba, kde je něco podobného, vzniklo to historicky a nedává žádný smysl to mít dvakrát

Asi bych začal tím, že bych “Obchod” přejmenoval na “Zakázky”, tak nějak to pročistil a tu Výrobu bych úplně odstranil.

Až se ty zakázky někde začnou používat smysluplně, tak se uvidí…

• Já používám zakázky jen jako číselník, na kterých eviduji účetní náklady a výnosy. V budoucnu bych rád na zakázky chtěl “umět” víc a to například evidovat objednávky a jejich plnění a fakturaci.
  • Obdobně používám i výkazy práce, zatím jen evidenčně. Zatím mě nenutí ty výkazy práce nějak ekonomicky provazovat a vyhodnocovat, ale jednou se to může změnit
  • Dashboard v Obchodu jsem osobně nikdy nepochopil jeho smysl a cíl, co by měl dělat. Ale to je možná díky tomu, že asi neznám problematiku velkých firem se zakázkama. Já osobně zatím preferuji obyčejný prohlížeč se zakázkama s kvalitními detaily na zakázku a s kvalitnímu filtry v kombinaci s třízením
  • Za mě osobně by stačilo přesunout jak Zakázky, tak Výkazy práce do menu Prodej