Revize modulu Recepce - Terminál

V Recepci je Terminál (/app/terminal). Nevím, jestli se to ještě vůbec používá, ale jsou tam věci, které podle mne zaslouží probrat.

1. První ikona je nějaký dashboard s pohledávkami a zmatenými tlačítky, co míří do starého workflow, které už není.
  2. Jsou tam Prodejky, Položky a Fakturace - což ale myslím “přijelo” z modulu store.
  3. Dole jsou Cizinci - což je (zatím) nefunkční pokus o Knihu hostů a minimálně by se to mělo schovat.
  4. Je tam prohlížeč Dlužníci, o kterém moc nevím, co dělá a jestli je potřeba.
  5. Není tam spousta tlačítek ohledně Měřičů a Přístupu do budovy, které jsou v Domečku.

Ten dashboard je podle mne dneska už úplně mimo a měl by se odstranit.
Taky si nejsem jistý, jestli by se to nedalo zrušit celé a ty Prodejky a Fakturaci nějak nazaintegrovat do Domečku.
Na druhou stranu by tam šlo přidat pár věcí z mobilního rozhraní - třeba ty hotovostní úhrady závazků, které z desktopové aplikace vůbec nejdou dělat.

• jsem pro úplné zrušení Terminálu
  • Prodejky a Fakturace mohou být klidně v menu Prodej (není nutné, aby vše bylo v Home, jenom se bude muset zkontrolovat, pokud je vázaná číselná řada na pracoviště, tak jak se to chová ve standardním prohlížeči)
  • Cizinci je nedodělaný modul, ten jednou by měl být v Home
  • Dlužníci je seznam, který stejně jako na iPadu by měl udělat úhradu faktur(y) v hotovosti nebo kartou. Asi to ale nefunguje a určitě se to nepoužívá. Navíc dnes není problém i v prohlížeči rozjet mobilní aplikaci
  • Měřiče a ostatní věci jsme se již dříve snažili přesunout do Home, to je podle mě OK.

Ještě doplňující dotaz: v mobilním rozhraní Recepce jsou Dlužníci.
Zobrazí se seznam dlužníků, a když někoho vyberu, tak mi může zaplatit (hotově nebo kartou). To vygeneruje příjmový pokladní lístek.

Tam je nějaký automatický tisk toho pokladního lístku? A pokud ano, tiskne se to na A4 (laser), nebo na POS tiskárně?

Z toho kódu to na mne dělá dojem, že to snad nemůže ani fungovat…

tiskne to automaticky na POS tiskárnu