Větší změny v modulech a nastaveních

Moduly

• Odstranit staré instalační balíčky
  • Úplně odstranit daňovou evidenci (asi přesunout do externího modulu, který půjde nainstalovat pouze manuálně)
  • Zrušit staré workflow - před upgradem bude ještě ve staré verzi nutné přejít na nové workflow
  • Najít další staré moduly jako docházka, škola, SVJ apod. a zatím je vůbec neřešit.

Změny v datech

• Nové státy, měny a jazyky
  • Nové zásoby a saldo (?)
  • Zadávání číselníků přes reference - zrušit roletky a přejít na zadávání přes reference

Revize Laboratoře

• Zrušit staré menu, tj. přejít na Nákup / Prodej
  • Zrušit staré generování pdf přes phantomjs.
  • Automaticky zapnout nové výstupní sestavy.
  • Zapnout zadávaní datumů “Nové chování Shipard”
  • Vybrat lepší výchozí vzhled

Ostatní

• Konec stávající mobilní aplikace
  • Přihlašování výhradně přes shipard.app

Doplnil bych zrušit používání všech historických domén pro aplikaci .com, .cz?

Možná by stálo za to dořešit i Osoby:

• zapnout automaticky nové Adresy a Kontakty
  • zamyslet se, jestli nedořešit i nová bankovní spojení - tj. přesunout to z vlastností do samostatné evidence

Určitě ty banky. Ty nová podokna by zasluhovala ale facelift i pro ty banky

Ted po daních na začátku roku bych to včetně promazání nesktivních databází rád provedl, někde mám obě workflow i obě soustavy (Daňová evidence i Podvojné)

Ještě bych rád zrušil globální šítky Místa a Různé. Myslím, že to nemá žádné rozumné použití.

Štítky Různé používám. Jako štítky mám jména spolupracovnic/ků. Jednoduše na dokladu hned vidím, kdo ho dělal, aniž bych musel jít do historie. Usnadňuje mi to orientaci zejména v tom, na co se musím podívat a čemu mohu důvěřovat prakticky bez kontroly. Mohlo by se to tam nějak komplikovaně zapínat ale štítky jsou ta nejjednodušší a snadno opravitelná/odstranitelná cesta.