Vzhled zobrazení jednotlivých issues ve workflow (domácí stránka)

Před několika měsíci jsem začal tvrdit, že zobrazování issues jako malé obdelníčky, že to je při jejich větším množství docela nepřehledné. Volal jsem po prohlížeči s detailem. Musím kontatovat, že ani ten není asi nejvhodnějším designem pro práci s issues. Uvědomil jsem si, že mě docela vyhovuje design, který je zde na forum.shipard.org. Dokonce je velmi podobný design i v aplikaci Shipard (viz obrázek).

Snímek obrazovky 2021-05-07 v 18.10.16

Nevím jaké mají ostatní uživatelé potřeby / představy, ale já bych si rád zvolil jako výchozí vzhled ten podle obrázku.

Mám několik otázek, na které neumím sám odpověděť:

1. může existovat jeden dokonalý design, který by se po usazení mohl používat ve všech aplikacích?
  2. nebo je potřeba více designů a každý uživatel by si měl zvolit ten svůj oblíběný jako výchozí?
  3. přepíná někdo mezi více designy (já prakticky ne)
  4. používá někdo pokusný vzhled prohlížeče v issues po kterém jsem já kdysi volal?

To jsou dobré otázky.

Jeden design existovat může, když nebude na výběr :slight_smile:. Myslím to v podstate vážně - to přepínání je teď na nic, protože to není pohodlné. Takže než abych to přepínal, tak používám to výchozí.

Možná by bylo řešení mít více možností, ale nemít tam to přepínání - místo toho mít někde nastavení, kde si to můžu zvolit.
Otázka je, jestli to nastavovat pouze globálně, nebo mít možnost extra nastavení na každé sekci.

Nikdy jsem to nepoužil. Přijde mi to nějaké divné - ale možná je to jenom (ne)zvyk.
Navíc ten detail v podstatě ztratil smysl, když jsou teď ty velké přílohy přimo v editačním formuláři issue.

Já jsem ty dlaždice vždycky prosazoval, protože v případě většího množství věcí (typicky staré fórum) jsem toho viděl víc zároveň.

Dneska už bych se asi opravdu klonil k tomu, že ten “řádkový” mód by byl lepší varianta pro nějaké výchozí nastavení.

• Za mne dobry napad vzdy vejdu a prepinam na radkovy kdybych si to mohl nastavit na sekci jdu do toho.
  • Ještě si moci kliknutím na záhlaví sloupců, jako zde, určit řazení a filtrovat podle všech atributů nemělo by to chybu